Elektromos keringető szivattyú fűtési rendszerekhez DAB EVOSTA3 80/180 (1") M230/50-60, 1 1/2" G, emelőmagasság 8 m, térfogatáram 4,3 m³/h, teljesítmény 55 W
Keringető szivattyú DAB EVOSTA2 Electronic 80/180 (1") M230/50-60 fűtési rendszerekhez | Keringető szivattyúk és UPS | Központi fűtés |
INGYENES SZÁLLÍTÁS
Elektronikus keringetőszivattyú minimum 10 m szívási mélységgel
  • Stock: Raktáron
  • Márka: DAB
  • SKU: 08.320.045
152,755.20Ft
ÁFA-val
Adó nélkül: 127,296.00Ft
    2% megtakarítás   banki átutalással.
VÁRHATÓ ÉRKEZÉSI IDŐ
26.May.2026
DHL Schenker Dachser
Lásd Szállítási Szabályzat
365 NAPOS VISSZAKÜLDÉS
365 napSLásd a részleteket
BIZTONSÁGOS FIZETÉS
    Lásd a részleteket
A DAB EVOSTA3 80/180 (1") M230/50-60 fűtési rendszerekhez való keringető szivattyú maximális szállítómagassága 8 m, maximális áramlási sebessége pedig 4,3 m³/h.
A szivattyú minimális szívási mélysége 10 m.
A gép bemeneti feszültsége 0,055 kW, a névleges feszültsége pedig 1~ 230 V, 50 Hz.
A minimális folyadékhőmérséklet -10°C, a maximális pedig 110°C.
Műszaki paraméterek:
  • Max. emelőmagasság: 8 m
  • Max. áramlási sebesség: 4,3 m³/h
  • Névleges nyomás: 1000 kPa
  • Bemenet/kimenet: 1" 1/2 G
  • Minimális közeghőmérséklet: -10 °C
  • Maximális folyadékhőmérséklet: 110 °C
  • Minimális szívási mélység: 10 m
  • Sűrűség: 998,3 kg/m³
  • Bemeneti feszültség P1: 0,055 kW
  • Névleges feszültség: 1~ 230 V, 50 Hz
  • Névleges áram: 0,47 A